Godziny dostępności
LISTA NAUCZYCIELI – godzina dostępności
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku
L.p. |
Imię i nazwisko |
Dzień tygodnia/godzina |
Nr sali |
1. |
Aparicio Peralta Sergio |
piątek 11.30 – 12.30 (raz w miesiącu – ostatni piątek miesiąca) |
pokój naucz. |
2. |
Banacka Ewa |
czwartek 11.30 – 12.30 |
pokój naucz. |
3. |
Borawski Tomasz |
czwartek 12.35 – 13.35 (co 2 tygodnie) |
pokój naucz. |
4. |
Bosk Katarzyna |
piątek 7.15 -7.45 – w następujących dniach: 27.09, 27.10, 24.11, 22.12, 26.01, 23.02, 29.03, 26.04, 24.05, 14.06 |
pokój naucz. |
5. |
Cetra Elżbieta |
poniedziałek 15.20 – 16.20 |
43 |
6. |
Chylińska Halina |
poniedziałek 8.55 -9.40 |
pokój naucz. |
7. |
Dobrzyńska Marta |
poniedziałek 14.00 -15.00 |
gabinet wicedyr. |
8. |
Drużyńska Jolanta |
piątek 14.30 – 15.30 (co 2 tygodnie) |
37 |
9. |
Dyszkiewicz Ewa |
wtorek 14.30 – 15.30 |
gabinet logopedy |
10. |
Firs Marta |
wtorek 12.35 – 13.35 |
pokój naucz. |
11. |
Gaińska-Purta Joanna |
czwartek 15.20-16.20 |
34 |
12. |
Gryko Elżbieta |
środa 15.20 – 16.20 |
gabinet pedagog. |
13. |
Jeremienko Agnieszka |
piątek 12.00 – 13.00 |
czytelnia |
14. |
Jesionkowski Dariusz |
piątek 8.00 – 8.55 |
sala gimnast. |
15. |
Kiersnowski Tomasz |
czwartek 11.30 – 12.30 |
sala gimnast. |
16. |
Klimuk Izabela |
środa 7.55 - 8.55 (raz w miesiącu – ostatnia środa miesiąca) |
pokój naucz. |
17. |
Klimowicz Adam |
wtorek 8.50 – 9.50 |
pokój naucz. |
18. |
Koćmierowska Małgorzata |
poniedziałek 12.40 – 13.40 |
pokój naucz. |
19. |
Kołodziejczyk Elwira |
piątek 10.45 – 11.45 |
38 |
20. |
Konstanty Grzegorz |
środa 8.50 – 9.10 (raz w miesiącu – ostatnia środa miesiąca) |
pokój naucz. |
21. |
Kościuczyk Agata |
środa 11.30 – 12.30 |
biblioteka/ czytelnia |
22. |
Krawczuk-Skowrońska J. |
piątek 10.00 – 10.30 |
pokój naucz. |
23. |
Łupińska Agnieszka |
czwartek 9.45 – 10.45 |
46 |
24. |
Marciuk Bożena |
piątek 14.45 – 15.45 |
33 |
25. |
Matuk Katarzyna |
czwartek 14.00 – 15.00 |
gabinet dyrektora |
26. |
Murawko Halina |
czwartek 12.00 – 13.00 |
sala do zaj. wyrówn. |
27. |
Petelska Małgorzata |
czwartek 14.00 – 15.00 |
31 |
28. |
Ptaszyński Grzegorz |
czwartek 12.55 – 13.40 |
pokój naucz. |
29. |
Sadowska Katarzyna |
wtorek 15.32-16.20 |
33 |
30. |
Senczuk Aneta |
środa 10.45 – 11.30 |
pokój naucz. |
31. |
Sosnowski Jakub |
środa 7.30 – 8.00 |
gabinet psychologa |
32. |
Szachowicz Katarzyna |
Środa 9.40 – 10.40 |
36 |
33. |
Szady Jolanta |
Czwartek 13.45 – 14.35 |
37 |
34. |
Szałaj Małgorzata |
piątek 15.32 - 16.20 |
34 |
35. |
Szorc Lilla |
poniedziałek 11.35 - 12:35 |
50 |
36. |
Szymańczuk Piotr |
środa 10.35 – 11.35 |
pokój naucz. |
37. |
Wasiluk Halina |
środa 9.00 – 10.00 |
biblioteka/ czytelnia |
38. |
Wołkowycka Elżbieta |
środa 15.20-16.20 |
32 |
39. |
Woroniecki Artur |
środa 15.25 – 16.25 (raz w miesiącu – ostatnia środa miesiąca) |
47 |
40. |
Woroniecki Mateusz |
Środa 10.35 – 11.35 |
sala gimnast. |