Opłata za obiady

White and Black Minimalist Simple Lunch Poster  (43.391 x 17 cm).jpg

Obiady w stołówce szkolnej.

Zachęcamy do zapisów uczniów na smaczne i zdrowe obiady w naszej szkole. Każdy rodzic, który chce zapisać dziecko na obiady, musi dostarczyć do szkoły wypełniony wniosek dostępny poniżej. Dotyczy to również dzieci z ubiegłego roku szkolnego.

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem przez dzieci z obiadów prosimy o dostarczenie uzupełnionych wniosków do 6 września 2023 r. do intendenta szkolnego lub do sekretariatu szkoły.

Wpłaty za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej dokonuje się w terminie od 1-go do 8-go dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy:

z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc.

Informujemy, iż opłata za obiady będzie wysyłana z programu STOPEREK w pierwszym lub drugim dniu roboczym miesiąca na adres e-mailowy podany do STOPERKA (dlatego bardzo ważne jest czytelne wpisanie adresu e-mail we wniosku).

Opłata za bieżący miesiąc będzie pomniejszana o zgłoszone przez Państwa nieobecności w miesiącu poprzednim.

Przypominamy, iż nieobecności zgłaszamy w programie STOPEREK w Panelu Rodzica. Zgłoszenie nieobecności dziecka w STOPERKU jest możliwe do godziny 13.00 dnia poprzedniego, dotyczy to również niedzieli.

W roku szkolnym 2023/2024 koszt karty STOPEREK wynosi 25 zł. (dotyczy to kart nowych uczniów jak i tych, którzy zgubili kartę z ubiegłego roku).

Opłatę za nową, zniszczoną lub zagubioną kartę należy wpłacić na ten sam rachunek bankowy co obiady z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka, klasa.

Każdy rodzic jest zobowiązany do zapoznania się z Regulaminem stołówki szkolnej w SP 6 dostępnym poniżej.

Link do Panelu Rodzica https://panel226.stoperek.pl

Regulamin stołówki

Wniosek na obiady

Rezygnacja z obiadów

Alergeny

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Informujemy, iż uczniowie naszej szkoły są objęci Patronatem program dożywiania dzieci PAJACYK, który jest prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną od 1998r.

ELEOS również jest partnerem w programie regrantingowym PAJACYKOWA SIEĆ POMOCOWA i przekazuje środki finansowe na zapewnienie obiadów uczniom w szkołach.

Programem Pajacykowa Sieć Pomocowa zostało objętych 11 szkół z województwa podlaskiego.