DZIEŃ OTWARTY - fotorelacja

IMG_1385.JPG

 

Dzień Otwarty w SP 6 - 2.03.2023 r.

Tegoroczny Dzień Otwarty za nami. Podczas spotkania na małych gości czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek przygotowanych w poszczególnych salach. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zajrzeć do różnych sal lekcyjnych, gdzie czekali na nich nauczyciele. Były zabawy językowe „English World”, gra multimedialna „Wokół baśni i bajek”, zajęcia muzyczne „Odkrywamy muzykę”, eksperymenty i doświadczenia chemiczne „Razem badamy - naukę odkrywamy”, zajęcia plastyczne i przyrodnicze. W czasie imprezy zaprezentowano m.in. roboty Photon, drukarkę 3d, które zostały zakupione w ramach programu MEiN - Laboratoria Przyszłości.

Nasi mali goście mogli również wziąć udział w zabawach ruchowych na sali gimnastycznej, zajęciach oddechowych z logopedą, konsultacjach z pedagogiem szkolnym oraz minikonkursach z wykorzystaniem tablic multimedialnych. Wszyscy z odwiedzających dostali drobne nagrody: naklejki, zakładki, słodycze, baloniki. Jak widać na dołączonych zdjęciach, dzieci dobrze się bawiły. Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami różnych przedmiotów, zwiedzić świetlicę i czytelnię. Miłą niespodziankę w tym dniu sprawili nam też nasi absolwenci, którzy postanowili odwiedzić swoją starą szkołę.       

Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie. Być może już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jarosława Iwaszkiewicza.

Szkoła Podstawowa Nr 6
im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku

ul. Wesoła 11A
15-307 Białystok
tel. 85 745 49 34

e-mail: sp6@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony