Godziny dostępności

LISTA NAUCZYCIELI – godzina dostępności

L.p.

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia/godzina

Numer sali

1.      

Aparicio Peralta Sergio

poniedziałek 8.20 – 8.50

pokój nauczycielski

2.      

Cetra Elżbieta

środa 13.30 – 14.30

43

3.      

Chylińska Halina

środa 9.40 – 10.40

pokój nauczycielski

4.      

Dobrzyńska Marta Joanna

czwartek 12.40 – 13.40

gabinet wicedyrektora

5.      

Dyszkiewicz Ewa

wtorek 15.30 – 16.30

gabinet logopedy

6.      

Gaińska-Purta Joanna

wtorek 12.40 - 13.40

pokój nauczycielski

7.      

Gryko Elżbieta

czwartek 15.15 -16.15

gabinet pedagoga

8.      

Hołubowicz Ewa

piątek 12.35 – 13.35

sala zajęć wyrównawczych

9.      

Iwaniuk Justyna

poniedziałek 8.40 – 9.40

44

10.   

Jeremienko Agnieszka

wtorek 12.00 – 13.00

czytelnia/pokój naucz.

11.   

Jesionkowski Dariusz

piątek 7.55 – 8.55

sala gimnastyczna

12.   

Jurczenia Magdalena

poniedziałek 9.40 – 10.40

pokój nauczycielski

13.   

Kiersnowski Tomasz

środa 9.40 – 10.40

sala gimnastyczna

14.   

Kołodziejczyk Elwira

czwartek 8.45 – 9.45

38

15.   

Koniecko Alina

czwartek 13.40 – 14.35

37

16.   

Kościuczyk Agata

poniedziałek 13.40 – 14.35

45

17.   

Kulig Marzanna

wtorek 10.40 -11.40

pokój nauczycielski

18.   

Kuźma Elżbieta Luiza

piątek 13.40 – 14.35

37

19.   

Łupińska Agnieszka

poniedz. 14.30 – 15.25

46

20.   

Marciuk Bożena

czwartek 9.40 – 10.40

pokój nauczycielski

21.   

Matuk Katarzyna

czwartek 12.40 – 13.40

gabinet dyrektora szkoły

22.   

Murawko Halina

piątek 12.00 – 13.00

gabinet logopedy

23.   

Nowicka-Nikołajuk Beata

czwartek 14.30 – 15.25

49

24.   

Petelska Aneta

wtorek 12.40 -13.40

pokój nauczycielski

25.   

Petelska Małgorzata

środa 12.40 – 13.40

pokój nauczycielski

26.   

Ptaszyński Grzegorz

poniedziałek 13.40 – 14.35

47

27.   

Sadowska Katarzyna

wtorek 10.35 – 11.35

29

28.   

Senczuk Aneta

czwartek 11.40 – 12.40

50

29.   

Siwicka Agata

środa 16.30 – 17.30

gabinet psychologa

30.   

Stefańczuk-Korba Urszula

wtorek 11.40 – 12.40

36

31.   

Szachowicz Katarzyna

Wtorek 11.50 – 12.50

36

32.   

Szady Jolanta Zofia

poniedziałek 13.40 – 14.35

przybudówka

33.   

Szałaj Małgorzata

czwartek 16.00 – 17.00

34

34.   

Szorc Lilla

wtorek 13.40 – 14.40

37

35.   

Szymanowska-Gbur Ewa

wtorek 10.35 – 11.35

30

36.   

Szymańczuk Piotr

środa 14.30 – 15.30

48

37.   

Średnicka Agnieszka

środa 9.30 – 10.30

biblioteka

38.   

Wasiluk Halina

czwartek 9.00 – 10.00

czytelnia

39.   

Wołkowycka Elżbieta

poniedz. 12.35 – 13.35

32

40.   

Woroniecki Artur

czwartek 13.40 – 14.35 co 2 tyg.

47

41.   

Woroniecki Mateusz

piątek 10.40 – 11.40

sala gimnastyczna

42.   

Wysocka Krystyna

czwartek 10.35 – 11.35

48

43.   

Zajkowska Wioletta

poniedziałek 13.40 – 14.35

sala gimnastyczna

Szkoła Podstawowa Nr 6
im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku

ul. Wesoła 11A
15-307 Białystok
tel. 85 745 49 34

e-mail: sp6@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony