Egzaminy ósmoklasisty w naszej szkole

4-IMG_7749.JPG

Dziś zakończyliśmy trzydniowy maraton egzaminów. Egzaminy ósmoklasisty to pierwsze tak poważne wyzwanie w życiu młodych ludzi. Ich wynik nie tylko będzie stanowił podsumowanie dotychczasowej edukacji, ale także zadecyduje o rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Nic zatem dziwnego, że jest to moment bardzo stresujący dla wszystkich zdających. Mamy nadzieję, że wszyscy bezpiecznie dotrą do portu zadowalających wyników. Przez cały czas wierzyliśmy w możliwości i wiedzę naszych uczniów i niezależnie od uzyskanego wyniku, będziemy z niego bardzo dumni, ponieważ wiemy, jak wiele wysiłku i pracy Was to kosztowało. Wiemy, że towarzyszył Wam przez ten czas wiatr w żaglach wiedzy i niezłomność w zmaganiach z zadaniami. Teraz czekamy na wyniki.