Koniec wakacji, początek nauki

IMG_9014.JPG

 

 

       Wszystko co dobre szybko się kończy. Przekonali się o tym uczniowie SP 6, którzy 1 września zakończyli wakacje. Po dwumiesięcznej przerwie nasza szkoła znów będzie tętnić życiem, wypełni się gwarem powracających, pełnych energii i zapału do pracy, uczniów i nauczycieli. Pani dyrektor szkoły Katarzyna Matuk podczas uroczystego apelu rozpoczynającego nowy rok szkolny 2022/2023 przywitała uczniów, nauczycieli i rodziców. Wszystkim uczniom życzyła w tym roku samych sukcesów edukacyjnych i rozwijania swoich talentów, a nauczycielom mądrości i cierpliwości! Po przemówieniu Pani dyrektor uczniowie razem z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.

Szkoła Podstawowa Nr 6
im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białymstoku

ul. Wesoła 11A
15-307 Białystok
tel. 85 745 49 34

e-mail: sp6@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony