Nabór do IV klasy sportowej o profilu łyżwiarskim

NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ!

!!!!!! Z A P R A S Z A M Y !!!!!!

Białystok to zagłębie łyżwiarstwa - short-tracku. Tu trenują i mieszkają największe gwiazdy tej dyscypliny. Pierwsze kroki stawiali m.in. w klasach sportowych w SP 6.Tworzymy klasy sportowe o specjalności short-track. Mamy własny klub sportowy UKS Szóstka! Po ukończeniu szkoły podstawowej istnieje możliwość kontynuacji treningów w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku na poziomie liceum. W JUVENII trenują nasi absolwenci – obecnie Mistrzowie Polski i reprezentanci Polski.

Poza short-trackiem odnosimy znaczące sukcesy w Igrzyskach w Miasta Białystok także w innych dyscyplinach: unihokeju dziewcząt, piłce nożnej dziewcząt, siatkówce dziewcząt, badmintonie dziewcząt, koszykówce chłopców, szachach dziewcząt i chłopców oraz biegach przełajowych chłopców.

Duży nacisk kładziemy na wysoki poziom nauczania. Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w wielu konkursach. Każdego roku w wojewódzkich konkursach przedmiotowych Podlaskiego Kuratora Oświaty zajmujemy najdalej 6-8 miejsce w województwie pod względem ilości laureatów.

Tak pracujemy od wielu lat i ta praca przynosi wspaniałe efekty. Zapraszamy do 4 klasy sportowej do SP 6 !

Zasady rekrutacji do oddziałów sportowych oraz mistrzostwa sportowego:

Postępowanie rekrutacyjne do klas czwartych oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego na rok szkolny 2022/2023 jest prowadzone z użyciem systemu informatycznego. Rodzice kandydata mogą pobrać wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły w wybranej szkole lub na stronie: https://bialystok-4sportowe.pzo.edu.pl.

Zasady rekrutacji do oddziału sportowego w SP 6 na rok szkolny 2022/2023

Postępowanie rekrutacyjne do klas czwartych oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego na rok szkolny 2022/2023 jest prowadzone z użyciem systemu. Rodzice kandydata mogą pobrać wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły w wybranej szkole lub na stronie: https://bialystok-4sportowe.pzo.edu.pl.
W przypadku wypełniania wniosku elektronicznie należy go wydrukować. Uzupełniony i podpisany wniosek należy złożyć wyłącznie w szkole pierwszego wyboru. Istnieje możliwość potwierdzenia wniosku w systemie profilem zaufanym. W takim przypadku nie jest konieczne składanie go w formie papierowej.

Terminy:
24 luty – 4 marzec 2022 r. do godz. 15:00 – złożenie wniosku
8 marzec – 10 marzec 2022 r. – próby sprawności fizycznej
14 marzec 2022 r. – podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej.