Obiady

White and Green Minimalist Lunch Time Natural Food Instagram Story.png

SZANOWNI PAŃSTWO

Informujemy, że nasza stołówka szkolna rozpocznie wydawanie obiadów od dnia  12.09.2022 r.

Cena jednego obiadu ucznia w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 5,50 zł

Za miesiąc wrzesień opłata wynosi 82,50zł ( 15dni *5,50zł )

Opłatę za obiady wnosimy wyłącznie na konto bankowe

Nr    79 1240 2890 1111 0010 3577 6281

Środki powinny wpłynąć  zgodnie z terminem płatności.

Z obiadów mogą korzystać  wyłącznie uczniowie szkoły, po uprzednim złożeniu wniosku u intendenta lub w sekretariacie szkoły. Podstawą otrzymania posiłku jest posiadanie karty STOPEREK.

Karty STOPEREK z ubiegłego roku szkolnego są ważne na ten rok szkolny. Opłata za nową kartę wynosi  15zł. Duplikat STOPERKA można otrzymać za dodatkowa opłatą.

Bardzo prosimy o przechowywanie kart w etui i na smyczy ze względu na dużą liczbę zgubionych kart, co uniemożliwia skorzystanie z obiadu.

Miesięczne kwoty do zapłaty za obiady będą wysyłane z systemu STOPEREK  na adres email rodzica pierwszego dnia roboczego każdego miesiąca.

Przypominamy, że każdą nieobecność dziecka powinien zgłosić rodzic przez system obiadowy do godziny 13.00 dnia poprzedzającego nieobecność ( zgodnie z punktem 5. regulaminu korzystania ze stołówki szkolnej).

WAŻNE !

Rezygnację z obiadów należy zgłosić pisemnie u intendenta lub w sekretariacie szkoły. W przeciwnym razie opłaty będą naliczane.