Puchar Białegostoku w short tracku

Zawody o Puchar Białegostoku w short tracku za nami. W dniu 25.02.2022 r. na lodowisku BOSiR odbyły się kolejne zawody w short tracku. Tym razem na torach krótkich rywalizowali uczniowie łyżwiarskich klas sportowych SP 1, SP 22 i SP 6 w Białymstoku w kategoriach junior E, D i C dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 149 zawodników w tym 49 z SP 6.

Bardzo dobrze zaprezentowali się łyżwiarze z „Szóstki”. Zdobyli puchary i medale. W kategorii junior E dziewcząt zwyciężyła Julia RYDZEWSKA, III miejsce wywalczyła Bianka MAKAREWICZ. W kategorii junior E chłopców zwyciężył Kacper TYNECKI, III miejsce zajął Miłosz ŚWIĄTEK.W kategorii junior D chłopców II miejsce wywalczył Franciszek IZBICKI, w kategorii dziewcząt II miejsce na dystansie 500m zajęła Milena KANIA. W kategorii junior C dziewcząt III miejsce zajęła Dominika PERKOWSKA, w kategorii C chłopców zwyciężył Bartłomiej JABŁOŃSKI, II miejsce zajął Flavio POPŁAWSKI-TABORDA, III miejsce zajął Bernard SKUPIEŃ.

Większość naszych reprezentantów poprawiła swoje rekordy życiowe na poszczególnych dystansach. Wszystkim reprezentantom dziękujemy za udział w zawodach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.