Sukces naszego UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO SZÓSTKA BIAŁYSTOK - 6. miejsce w Polsce w klasyfikacji klubów w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych

IMG-20230402-WA0004.jpg

Z wielką radością informujemy, że nasz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZÓSTKA BIAŁYSTOK zajął 6. miejsce w Polsce w klasyfikacji klubów w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych za sezon 2022/2023.

W dniu dzisiejszym z rąk Wiceprezesa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego, Pana Ryszarda Stypułkowskiego, odebraliśmy piękny PUCHAR oraz nagrodę pieniężną. Zważywszy na fakt, że mamy możliwość zdobywać punkty jedynie w kategoriach E i D, jest to duży sukces i cieszymy się z niego niezmiernie.

Dziękujemy naszym Trenerom - p. Tomaszowi Kiersnowskiemu i p. Dariuszowi Jesionkowskiemu za ich ciężką, ale jakże owocną pracę.

Gratulujemy naszym Zawodnikom!