Sukcesy w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w short-tracku (Giżycko, 14-16 października 2022 r.)

IMG-20221017-WA0002.jpg

W dniach 14-16 października 2022 r. na lodowisku Mazurskiego Centrum Sportów Zimowych w GIŻYCKU odbyły się kolejne Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short-tracku. W rywalizacji z najlepszymi łyżwiarzami w Polsce swoje umiejętności i formę mogli porównać uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białymstoku, reprezentanci UKS SZÓSTKA oraz reprezentanci Ukrainy (nasi uczniowie) w kategoriach junior E, D i C dziewcząt i chłopców.

Tym razem medale w kategorii junior C i D wywalczyli:

Milena KANIA (VIIIA) medal srebrny na dystansie 1500m zawodniczka ŁKS JUVENIA,  Kirill KOVALENKO (VIA) UKRAINA medal złoty na dystansie 1000m i medal srebrny na dystansie 777m.

Kateryna MOISIEIEVA (VIA)

UKRAINA medal srebrny na dystansie 1000m

Franek IZBICKI (VIIIA) zawodnik ŁKS JUVENIA medale srebrne na dystansach 1500m i 1000m.

Dobrą formę zaprezentowali:

Gniewosz SZTABIŃSKI (UKS "Szóstka")

Szymon ETEL (ŁKS JUVENIA)

Norbert SIODMOK (UKS "Szóstka")

Artur KOZLENKO (UKS "Szóstka") zajmując odpowiednio 6.,7.,8.,8. miejsca w klasyfikacji końcowej zawodów.

Większość naszych reprezentantów poprawiła swoje rekordy życiowe na poszczególnych dystansach. Wszystkim dziękujemy za udział w zawodach.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!!!