Uczestniczymy w akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

elektrośmieci.jpg

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystępuje do akcji ekologicznej ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''. Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.). W ramach akcji nie odbieramy tonerów oraz świetlówek.

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Za przyniesiony sprzęt szkoła może otrzymać bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe - materiały edukacyjne, sprzęt i akcesoria biurowe.

Zachęcamy do udziału w zbiórce!

Dzięki niej rodzice oraz lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu na korzyść szkoły.

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły.

elektrośmieci.jpg