Uroczyste zakończenie roku szkolnego - pożegnanie klas ósmych

„Przed Tobą znowu droga otwarta,
Niech oczy ciekawe i radosna młodość
Zapełniają Twego życia kartę!”

22 czerwca 2023 r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych. W podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów. Następnie uczniowie klas VIII za pomocą wierszy, piosenek i filmu wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Naszym absolwentom życzymy dostania się do upragnionych szkół oraz nowych i trwałych przyjaźni. Życzymy również wielu wspaniałych podróży i odkrywania tego, co do tej pory było nieodkryte. Pragniemy, abyście realizowali swoje plany i wszystkie marzenia, zwłaszcza te najskrytsze. Dorosłe życie czeka, stawiajcie swoje kroki odważnie, odpowiedzialnie, ale i ostrożnie. Powodzenia!