"Warto mieć marzenia" - spotkanie z naszą absolwentką Julianną Olańską

IMG_0645kopia.JPG

8 lutego 2023 r. gościliśmy naszą absolwentkę - Juliannę Olańską, półfinalistkę ostatniej edycji programu "The Voice of Poland".

"Warto mieć marzenia" - taki był temat przewodni spotkania - warto i trzeba o nie walczyć, przezwyciężać przeciwności losu, nigdy się nie poddawać, akceptować ewentualne porażki i wyciągać z nich wnioski, żyć w zgodzie ze sobą i z innymi ludźmi...

Tylko ciężką pracą, konsekwencją i wytrwałością w dążeniu do celu mamy szansę go osiągnąć.

Artystka przy akompaniamencie gitary wykonała kilka utworów muzycznych, w tym autorski i bardzo osobisty utwór pt. "Warstwy".

Serdecznie dziękujemy za to spotkanie i już dziś zapraszamy na kolejne.

"Dziękuję, że mogłam wrócić do SP6, by przypomnieć sobie, GDZIE ZACZĘŁAM MARZYĆ I SPEŁNIAĆ od wczesnych lat. To jak powrót do domu. To miejsce, gdzie zaczyna się "jutro" " - napisała Julianna Urszula Olańska.

Szkoła sukcesu w Obiektywie