Zawody w short tracku o Puchar Białegostoku

Ostatnie zawody w short tracku za nami. W dniu 18.03.2022 r. na lodowisku  BOSiR w Białymstoku odbyły się zawody w short tracku o Puchar Białegostoku. Po raz kolejny w rywalizacji z najlepszymi łyżwiarzami z SP 1, SP 22 swoje umiejętności i formę mogli zaprezentować uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białymstoku, reprezentanci UKS SZÓSTKA w kategoriach junior E i D dziewcząt i chłopców. Tym razem najlepiej spisali się: w kategorii junior D Szymon ETEL (I miejsce w wieloboju łyżwiarskim), II miejsce zajął Franek IZBICKI, w kategorii junior D dziewcząt (II dywizja) I miejsce w wieloboju łyżwiarskim zajęła Gaja SZTABIŃSKA, w kategorii junior E I miejsce w wieloboju łyżwiarskim zajął Kacper TYNECKI, II miejsce wywalczył Marcel SKUPIEŃ, w kategorii junior E dziewcząt w drugiej dywizji III miejsce w wieloboju zajęła Zuzanna BRONISZEWSKA.

Większość naszych reprezentantów poprawiła swoje rekordy życiowe na poszczególnych dystansach. Wszystkim dziękujemy za udział w zawodach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.