Zawody w short tracku o Puchar Białegostoku

IMG-20230325-WA0002.jpg

24.03.2023r. na białostockim lodowisku odbyły się zawody w short tracku o Puchar Białegostoku - III edycja.

Po raz kolejny nasi uczniowie klas sportowych, reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego SZÓSTKA, mogli zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z SP1 i SP22. Najlepsze wyniki osiągnęli:

- w kategorii junior E: ARTUR KOZLENKO - I miejsce w wieloboju łyżwiarskim, Puchar Białegostoku ADAM CICHOCKI - II miejsce w wieloboju łyżwiarskim

- w kategorii junior D:  GNIEWOSZ SZTABIŃSKI - II miejsce w wieloboju łyżwiarskim.

Brązowe medale na dystansie 500m zdobyły: w kategorii junior D dziewcząt JULIA RYDZEWSKA, w kategorii junior E dziewcząt JULIA MOĆKUN.

Uhonorowano również zawodników, którzy dotychczas nie posiadali klasy sportowej. W związku z powyższym I miejsce w kategorii junior E i Puchar Białegostoku otrzymał ALEKSANDER BEZUBIK, w kategorii junior D dziewcząt i chłopców Puchary Białegostoku otrzymali: za I miejsce JAKUB CIURA, za II miejsce MICHAŁ ZARĘBA, za III miejsce PATRYCJA CICHOCKA.

Wielu naszym reprezentantom udało się poprawić rekordy życiowe na poszczególnych dystansach. Dziękujemy WSZYSTKIM za udział w zawodach!! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

Szczegóły: http://www.shorttracklive.info/index.php?comp=807&m=0&saison=17