Zdobyliśmy trzecią nagrodę w Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Projekt klimat!”

Grafika_informacja2-2.png

Mamy to!

Zdobyliśmy trzecią nagrodę w Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Projekt klimat !”.

Drużyna z naszej szkoły wzięła udział w organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VIII”.

W konkursie mogły wziąć udział zespoły uczniów pod opieką nauczyciela, którzy uczestniczyli w Lekcji. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu przez uczniów filmu nt. zmian klimatycznych, adaptacji do nich i sposobów przeciwdziałania im w ich najbliższym otoczeniu. Wyłonionych zostało 12 laureatów !

Nasza drużyna uczniów z klasy 8 b, pod opieką pana Piotra Szymańczuka jest w gronie zwycięzców konkursu. Nagrany w szkole dwuminutowy filmik pt. "Projekt klimat !" zdobył nagrodę III rzędu, czyli laptopy dla szkoły i karty podarunkowe dla opiekuna i uczniów biorących udział w projekcie.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku. Dobra robota!!! GRATULUJEMY!!!